info@hkmsalahandball.sk +421 905-747-347
Titulná stránka

HKM Šaľa posilní dvojica hráčov z Topoľčian

kontakt: Martin Klačko  |  aktualizácia: 03.02.2019 18:49
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Vedenie HKM Šaľa sa dohodlo na spolupráci s mladým slovenským brankárom Patrikom Králikom a so spojkou Ľubomírom Jadroňom z HK Agro Topoľčany. Obaja hráči k nám prihádzajú na hosťovanie do konca sezóny.

22-ročný Králik prešiel v topoľčianskom klube všetkými mládežníckymi kategóriami, od prípravky až po starší dorast. Na súpiske seniorského tímu Topoľčian sa objavil už v relatívne mladom veku  a postupne sa vypracoval na jednu z opôr minuloročného finalistu Extraligy. V minulosti bol stabilnou súčasťou kadetských a juniorských reprezentácií Slovenska.

Do spojkového radu HKM Šaľa pribudne odchovanec bojnickej hádzanej, 25-ročný a 190 cm vysoký Ľubomír Jadroň. V drese Topoľčian nastúpil v tejto sezóne na 15 zápasov, v ktorých strelil 24 gólov. Takisto ako Králik bol jednou z ústredných postáv Topoľčian pri zisku strieborných medailí v minulej sezóne. Vďaka svojim výborným výkonom si vyslúžil aj nomináciu do slovenskej reprezentácie.

Obaja hráči už s tímom odcestujú na dva prípravné zápasy do maďarského Mezökövesdu (streda 18:00 a štvrtok o 10:30).

V našom tíme už ďalej nebude pokračovať bieloruský brankár Pavel Miskevich, s ktorým sa vedenie dohodlo na ukončení spolupráce.

2019 © HÁDZANÁRSKY KLUB MUŽOV ŠAĽA, všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3