Titulná stránka

NA ÚVOD 9-GÓLOVÉ VÍŤAZSTVO

kontakt: HKM Šaľa  |  aktualizácia: 24.09.2018 08:43
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Naši hádzanári vstúpili do extraligovej sezóny 2018/19 presvedčivým víťazstvom 23:32 (7:15) na palubovke HO Slovan Modra.

Modrania sa v úvode stretnutia dostali do vedenia 2:0. Naši hádzanári však rýchlo zareagovali a dokázali otočiť vývoj zápasu. V 14. minúte to bolo 3:8 a v 21. minúte dokonca 4:14. Domáci do polčasu skorigovali výsledok a do šatní sa odchádzalo za stavu 7:15. V druhom polčase náskok šaľanov vzrástol na 13 gólov, keď Dudáš upravil na 12:25 (43. min.). Príležitosť na ihrisku nakoniec dostali všetci hráči a Modra opäť ku koncu polčasu znížila na výsledných 23:32.

HáO TJ Slovan Modra – HKM Šaľa 23:32 (7:15)

Najviac gólov Modra: V. Lackovič 7/3, Chalabala 4, Árokszállási 3

HKM: Miskevič, Repáň - Pliasun 3, Melnyk 4, Michniewicz 6/1, Moravec 1, Timoščuk, Hájnik 2, Hricišon 4, Fodorean 4, S. Mažár 3, Percze 1, Dudáš 4, Petro, Konečný, Šátek.

pok. hody: 4/4 – 1/1, vylúčení: 3 – 4, rozhodovali: Cipov a Klus, 250 divákov

2024 © HÁDZANÁRSKY KLUB MUŽOV ŠAĽA, všetky práva vyhradené.