Titulná stránka

V záverečnej štvrťhodine podľa predpokladov

kontakt: HKM Šaľa  |  aktualizácia: 03.01.2018 18:34
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

Hádzanári HKM Šaľa si pripísali jedno z takzvaných povinných víťazstiev, keď v sobotňajšom stretnutí 11. kola Slovnaft handball extraligy mužov zdolali Strojár Malacky 35:25 (12:10).

Šaľania sa natrápili najmä v I. polčase. Po štvrťhodine hry viedol súper 5:3 a v 24. min bol stav nerozhodný 9:9. Až potom hráči HKM šnúrou presných zásahov získali náskok 12:9. Malačania po zmene strán ešte ako-tak držali krok do 45. min (18:22). Domáci za ďalších desať minút odskočili na 30:21 a bolo rozhodnuté. Šaľania sa v tabuľke posunuli na 3. miesto, Strojár zostal na predposlednej 9. priečke.

HKM Šaľa - TJ Strojár Malacky 35:25 (12:10)

Najviac gólov: Polakovič 7/1, Szapu 6, Guzy 6/4 - Grab 8, Burnazovič 6, T Baláž 3/2

pok. hody: 6/5 - 3/2, vylúčení: 4 - 4, rozhodovali: Mandák a M. Rudinský, 475 divákov