info@hkmsalahandball.sk +421 903-239-088
Titulná stránka

Šaľa je v osemfinále!

kontakt: Jozef Klačko  |  aktualizácia: 08.12.2016 08:52
Pošli článok na e-mail    Vytlač stránku

ŠAĽA. Guzy a spol. sa vo Vyzývacom pohári prestrieľali medzi šestnástku najlepších tímov! Súpera z Kosova, ktorý na európskej scéne nie je žiadnym nováčikom, vyprevadili na dlhú cestu domov s dvomi prehrami. Mužská hádzaná v Šali prežíva boom, zverenci Jána Kolesára sú v ligovej tabuľke druhí za Prešovom, po paráde v Challenge cupe budú teraz netrpezlivo čakať na súpera v osemfinále.

Pekne zaplnená hala poháňala Šaľanov po oba dni za víťazstvami, Balkánci pritom neboli vôbec ľahkým orieškom. Tisícku divákov burcoval s mikrofónom Jozef Kľačko, ruky aj hlasivky dostali poriadne zabrať.

Potlesk si ešte v piatok vyslúžila najmenšia fanúšička Šaľanov Adelka, ktorej sa v polčasovej prestávke gratulovalo k narodeninám, k dresu od žien jej do zbierky pribudol teraz aj ten mužský.

Šaľania sa bijú o miesto na slnku, v záplave športov cítiť šťuku v rybníku, karty chcú miešať nielen v domácej lige. Vo Vyzývacom pohári sú po víkende zatiaľ známi dvaja postupujúci osemfinalisti, k Partizanu Tivat z Čiernej Hory sa pridali práve Šaľania. Bravó!

Kompletná fotogaléria zápas 18.11.2016

Kompletná fotogaléria zápas 19.11.2016

Zdroj: nasanitra.sk

2017 © HÁDZANÁRSKY KLUB MUŽOV ŠAĽA, všetky práva vyhradené.
Obsah tejto stránky je vlastníctvom jej prevádzkovateľa  |  e-mail
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3